Darmowy czat bez meldowania

Pogaduszki - Nie ma chłopaka nad Marka Walczaka

Powrót do strony głównej: proszę zrobić klik!

Laden...

Pogaduszki

Nie ma chłopaka nad Marka Walczaka - dlaczego tak jest?

Latek mi przybywa, włosków na głowie ubywa i nic piękniejszego jak "to" nie może spotkać starszego i zrzędzącego młynarczyka. A i "to" jest już oznaką, żeby zwolnić w życiu, usiąść sobie i nawet powspominać…

Byłem, można powiedzieć wszędzie, nawet w sercach niektórych osób… Patrzę z żalem na nietknięte rozmówki polsko-japońskie, bo w Japonii rzeczywiście nie byłem. Liczyłem cicho w sercu, że tak daleko jeździć nie muszę, przecież miała ona być w naszym kraju.

Niczego się w życiu nie dorobiłem, ale za to mam sukces: nie palę papierosów od siedemnastu lat i tyleż samo nie miałem alkoholu w ustach. A w moim życiu wcześniej wypiłem 7 (słownie: siedem) wanien wódki, bo tak moje życie kochałem. Mówiłem wtedy napotkanym paniom, że jak tylko zostanę papieżem, to unieważnię ich małżeństwa. Cieszyły się… Dziś są zawiedzione, bo nie mnie wybrano, tylko Benedykta, a one nadal są w szęśliwych związkach małżeńskich. Kto może się poszczycić lepszym sukcesem, kto jest lepszy ode mnie?

Dowodem na to są te kamyczki, które zadomowiły się w moim woreczku żółciowym. Czyż nie są one piękne?

Bardzo często w niedzielę rzucałem urok na dziewczęta, co sprawiało pękanie gumek w ich majtkach i opadanie majtek przed wejściem do kościola, a także radość starszych współuczestników liturgicznych. Ksiądz nie domyślał się osoby czarownika i modlił się, by to więcej nie miało miejsca, a dziewczęta odwrotnie, wiedziały kim jestem i chciały, by niedziela była co drugi dzień. Niektóre z nich prosiły o rzucenie stałego uroku, by na randce nie było problemu ze sciągnięciem majtek.

A nawet pisano o mnie w Samym Życiu w Niemczech:

"14. grudnia 2001 roku w belgijskiej miejscowości Westerlo odbyła się inwestytura, czyli pasowanie nowych rycerzy Orderu Świętego Stanisława.

Order ten powołany przez króla Stanisława Augusta w 1765 roku zrzesza dziś dwa tysiące kawalerów z całego świata, którzy swą pracą i uczynkiem przyczyniają się do szerzenia polskiej kultury i dóbr narodowych, a także do niesienia pomocy ludziom potrzebującym, niezależnie od narodowości, pochodzenia i wyznania.

Takiego zaszczytu dostąpił również Marek Walczak, szef internetowego radia "senfkorn", którego charytatywna praca w tym nowym medium przybliża Polskę ludziom na całym świecie.

Pasowany na rycerza Marek Walczak ma prawo nosić tytuł szlachecki "Chevalier". Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności."

Dziś radia już nie ma, a szlachectwo nadal zobowiązuje, więc muszę dorównać wyzwaniu. Tak sobie siedziałem, myślałem, chodziłem z myślami i w końcu na początku września 2011 roku wpadłem na pomysł, żeby moimi wspomnieniami podzielić się z całym "polskojęzycznym" światem. A że lubię dużo mówić, to najprościej będzie to czynić na "portalu pogaduszkowym" i tak powstały Pogaduszki.NET.

Pod koniec słonecznego października (też 2011) odwiedziła ten portal Andżelika Pallach i od razu zauważyła, że brak tutaj kobiecej duszy, a może i serca, które razem z moją osobowością byłyby zdolne rozwijać dalej ten serwis społecznościowy. Onieśmieliła mnie ta osoba, nic nie powiedziałem i jakby zahipnotyzowany poprosiłem by została, no i została...

Prawdę mówiąc nie wierzyłem, bo nigdy w totka nie wygrałem nawet trójki, a Andżelika to przecież szóstka. No cóż, cuda się zdarzają!

Sądzę, że to zasługa Świętego Antoniego, z którym ostatnio mam dobre relacje i nie złorzeczę na niego, kiedy coś zgubię. Wyszedłem z założenia, że lepiej coś odnaleźć, niż zajmować się zagubionym dniem.

Od tegoż samego roku, też za sprawą Antoniego, towarzyszy nam Kasia Łukasiewicz pełniąca, tak jak my, funkcję administratora czatu. Kasia wykazuje się większą tolerancją wobec niektórych "niegrzecznych" internautów, ale w sumie stanowimy doskonały team, taki sam jak Aniołki Charlego. Tylko nam pogratulować...

Marek Walczak, 05.10.2012

Pogaduszki

Pogaduszki

Nie opuszczając Pogaduszek możesz szukać i surfować po całym necie. Wpisz w okienko czego szukasz!

Pogaduszki

Pogaduszki.NET z siedzibą na Florydzie, są prywatnym i niekomercyjnym projektem internetowym.
Spring Hill, Florida 2019 - 2021